Nieuws
& Events

Nieuws & events in Epe

13 maart 2026

Korendag

Koren in Epe is een initiatief dat koren uit de regio samenbrengt o.a. tijdens deze jaarlijkse Korendagen, waar muziek, verbinding en plezier centraal staan.

14 maart 2026

Korendagen

Koren in Epe is een initiatief dat koren uit de regio samenbrengt o.a. tijdens deze jaarlijkse Korendagen, waar muziek, verbinding en plezier centraal staan.

28 maart 2026

Mode in Epe

Zaterdag 28 maart kunt u bij de Grote kerk van Epe weer genieten van een wervelende modeshow.
Op de catwalk ziet u mode van: HEMAShoebyMARKT.Sisters in LingerieSweet&CrazyWEDO modeThe StoneOkayTer StalMS ModeTakko – Puik – FleurInn.
Kapsels: Ami kappers  Make-up: Pour Vous. Accessoires: Huijssoon sieraden en Robert Bos Brillen.

Vooraf aan de show verzorgt Amy Dance een optreden. Voor de muziek is DJ Mark Klappe verantwoordelijk. Fotograaf: Erwin Winkelman
De Baron verzorgt de organisatie en modellen van broodjes.

Er lopen dit jaar ook weer twee ” oma’s ” mee in de show.
De eerste show is om 13:00 uur en de tweede is om 15:00 uur.
Ladyspeaker : Rachael Schoenmaker.

29 maart 2026

Mode koopzondag

Thema: Mode in Epe. Winkels mogen geopend zijn van 12:00 tot 17:00 uur
Supermarkten zijn ieder zondag geopend van 12:00 tot 18:00 uur.

26 april 2026

Koopzondag

Winkels mogen geopend zijn van 12:00 tot 17:00 uur
Supermarkten zijn ieder zondag geopend van 12:00 tot 18:00 uur.

27 april 2026

Koningsdag in Epe

Oranjebitter – muziek – gezelligheid – kermis – terrassen – kinderactiviteiten….klik voor meer informatie

9 mei 2026

Moeders & Wielen

Op zaterdag 9 mei staat het centrum van Epe opnieuw in het teken van glanzend staal en nostalgie! Tijdens Moeders & Wielen kunnen bezoekers heerlijk winkelen voor Moederdag én genieten van een prachtige verzameling youngtimers, oldtimers, bromfietsen, motoren en trucks.

Deze inmiddels traditionele show wordt al voor de achtste keer georganiseerd door de Ondernemersvereniging Epe. Net als voorgaande jaren vindt het evenement plaats op de dag vóór Moederdag.

De voertuigen krijgen een prominente plek in het dorpscentrum. De ontvangst en check-in starten om 11:00 uur op het parkeerterrein aan de Pastoor Somstraat (VVV-kantoor). Rond 12:00 uur zullen alle voertuigen op hun vaste plek staan opgesteld.

Om 16:00 uur begint een feestelijke tour door de Hoofdstraat. Parkeren is gratis in Epe.

Young en Oldtimers in het centrum van Epe. Heb je een leuke auto en wil je mee doen? Stuur een mail via onderstaande button

31 mei 2026

Koopzondag

Winkels mogen geopend zijn van 12:00 tot 17:00 uur
Supermarkten zijn ieder zondag geopend van 12:00 tot 18:00 uur.

13 juni 2026

Shantykorenfestival

Shantykoren in het centrum van Epe

Openingstijden feestdagen

Nieuwjaarsdag
Gesloten
Goede Vrijdag
Gesloten
1e paasdag
Gesloten
2e Paasdag
Gesloten
Koningsdag
Gesloten
Bevrijdingsdag
Gesloten
Hemelvaartsdag
Gesloten
1e pinksterdag
Gesloten
2e pinksterdag
Gesloten
1e kerstdag
Gesloten
2e kerstdag
Gesloten